შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა, მათი ოჯახის წევრებისა და საზოგადოებისთვის შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა დამოუკიდებელი ცხოვრებისა და თავის მოვლის უნარების შესახებ...
განათლება, უნარების განვითარება და ცნობიერების ამაღლება
გსურთ თქვენი ცოდნისა და უნარების განვითარება? დაინტერესებული ხართ შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა ადვოკატირებით?
შემოგვიერთდით და გადადგით პირველი ნაბიჯი საკუთარი თავისა და სხვების გასაძლიერებლად. მიიღეთ ის უნარები და ცოდნა, რომლებიც აუცილებელია შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა მხარდაჭერისა და ადვოკატირებისთვის. გაიარეთ ეს კურსები, რათა დაიწყოთ სწავლა და მოახდინოთ რეალური ცვლილებები!
რატომ ავირჩიოთ ჩვენი კურსები?
ჩვენი კურსები მოიცავს თემების ფართო სპექტრს, რომლებიც აუცილებელია შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა გასაგებად და მათ მხარდასაჭერად — დამოუკიდებელი ცხოვრებიდან თვითმოვლის ტექნიკასა და დამხმარე ტექნოლოგიებამდე.
1
ისწავლეთ გამოცდილი პროფესიონალებისგან, რომლებიც გატაცებულნი არიან შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთა ადვოკატირებითა და განათლებით.
2
ჩვენი კურსები შექმნილია იმისთვის, რომ მოერგოს თქვენს დატვირთულ გრაფიკს, რაც საშუალებას მოგცემთ ისწავლოთ საკუთარი ტემპით, ნებისმიერ დროს და ნებისმიერ ადგილას.
3
ჩვენი კურსების გავლისას, თქვენ არა მხოლოდ ავითარებთ საკუთარ ცოდნას, არამედ ხელს უწყობთ შეზღუდული შესაძლებლობის მქონე პირთათვის უფრო ინკლუზიური და მხარდამჭერი საზოგადოების შექმნას.